Sapņu dārzs

PIEDĀVĀJAM IERĪKOT JŪSU SAPŅU DĀRZU

Dārza labietkārtošana nav joka lieta, šeit jāapsver daudz un dažādi apstākļi, rūpīgi jāpārdomā katrs solis, jo, visticamāk, arī nākamgad gribēsiet to turpināt apzaļumot, tāpēc konsultāciju dārza izveidē no nulles sniedz SIA ”Winterstyle” , sniedzot ieskatu gan augu izvēlē, gan to kombinēšanā dobēs.

Dārza labiekārtošanas pamatā ir ideja, vīzija par savu sapņu dārzu. Šajā posmā noderīgi ir ielūkoties interneta resursos, grāmatās vai ceļojumu fotogrāfijās, lai saprastu, kāds dārza stils šķiet tas piemērotākais. Tāpat vērts ieklausīties pārējo ģimenes locekļu vēlmēs un vajadzībās. Rūpīgi jāpārdomā, cik daudz laika un resursu pietiks dārza kopšanai – tas ir viens no svarīgākajiem apsvērumiem dārza projektēšanā. Pēc tam jau var ķerties pie skices zīmēšanas. Tad, kad dārza plāns gatavs, var veikt teritorijas sagatavošanas darbus – sakopšanu, plānoto celiņu, dobju nospraušanu.

Darbus veicam Latvijas teritorijā.

Dārza ierīkošanas pakalpojumi

Dārza projekts

Labiekārtot dārzu bez projekta ir tas pats, kā celt ēku bez pamatiem. Dārza projektēšanas mērķis ir nodrošināt teritorijas funkcionalitāti, ievērojot dārza reljefa, ekoloģiskos, vizuālos un vēsturiskos faktorus. Dārza projektēšanas laikā ainavu arhitekts izstrādā skiču projektu ar teritorijas zonējumu, ceļu un laukumu shematisko izvietojumu, augu grupu izvietojumu, arhitektūras mazo formu izvietojumu, apgaismojuma shēmu ar gaismekļu tipiem un augu vizuālo informāciju.

Dekoratīvo koku un krūmu stādīšana

Kokaugu iestādīšanas kvalitāte būtiski ietekmē koku un krūmu tālāko augšanu. Koki ir īpaši jūtīgi pret neatbilstošu stādīšanas kvalitāti. Uzticiet šos darbus mūsu zinošajiem speciālistiem.

Veicam dzīvžoga ieveidošanu un griešanu.

Siltumnīcu uztādīšana

Piedāvājamr dažāda izmēra profesionālo un mazdārziņa tipa siltumnīcu izgatavošanu un uzstādīšanu visā Latvijā.  Konsultējam klientus jautājumos, kas saistīti ar siltumnīcu uzstādīšanu, uzturēšanu, apkuri, laistīšanu un citām saistītām lietām.

Dīķa ierīkošana

Mākslīgās ūdenstilpnes bagātinās dārzu gan ar spoguļgludo ūdens virsmu, gan ar debesu, koku, krūmu un ziedu atspulgiem ūdenī. Dīķa rakšanas un dīķa padziļināšanas procesā ir svarīgs ne tikai ūdenstilpnes  dziļums un forma, bet arī kā tas iekļaujas kopējā ainavā, tādēļ veicam arī reljefa izveidi. Mūsu uzņēmuma piedāvāto zemes darbu klāstā ietilpst augsnes slāņu noņemšana, liekās zemes izvešana, dīķu rakšana, dīķu ierīkošana, kā arī grunts izvešana. Konsultējoties ar mūsu uzņēmuma speciālistiem, iespējams izplānot un realizēt dažādas idejas – tādas kā nestandarta formas dīķa rakšana un dīķa ierīkošana, atbilstoši klienta vēlmēm

Augļu, dekoratīvo koku iegāde

Iespējams iegādāties plašu dekoratīvo koku un krūmu sortimentu dārzam un publiskajiem apstādījumiem.

Strādājam tikai pie projektu realizēšanas.

Darbi ar pesticīdiem

Nepieciešamība izmantot augu aizsardzības līdzekļus var atšķirties atkarībā no klimata, vides un ģeogrāfiskās atrašanās vietas.

Sniedzam visa veida miglošanas pakalpojumus piemājas dārzam. Lai saprastu kā, kāpēc un kādi augu aizsardzības līdzekļi izmantojami, sazinieties ar mūsu speciālistiem, kuriem ir pieredze darbā ar augu aizsardzības līdzekļiem.

Zāliena ierīkošana 

Zālienu ierīkošanas pakalpojums ietver:
Pamatnes planēšanu, zemes frēzēšanu, melnzemi, melnzemes uzvešanu, izlīdzināšanu, sakņu, akmeņu un citu piemaisījumu izlasīšanu, blietēšanu, sēšanu, zāliena sēklu maisījumu, minerālmēslojumu. Darbus veiksim ātri un kvalitatīvi pēc klientu vēlmēm.

Veicam arī dzīvžoga ieveidošanu un griešanu.

 

 

Zāles pļaušana

Zālāju pļaušanas darbi tiek veikti ar platībai un vietai piemērotāko tehniku – trimmeri, pļaujmašīnu mauriņa traktoru vai traktortehniku, kas aprīkota ar pļaujmašīnu vai smalcinātāju.

Nopļauto zāli piedāvājam savākt un izvest no teritorijas par izdevīgu samaksu.

Dārza laistīšanas sistēma

Sniedzam palīdzību, konsultācijas atbilstošakās laistīšanas sistēmas izvēlē. Laistīšanas sistēmas ierīkošana un laistīšanas veidi ir atkarīgi no laistāmā objekta, vai tas ir mauriņš, vai stādījumi. Piedāvājam automātisko laistīšanas sistēmu ierīkošanu, kā arī to ierīkošanai nepieciešamo iekārtu tirdzniecību.

Ūdensapgāde

Veicam dziļurbuma urbšanu, spices ierīkošanu, grodu akas urbšanu. Ierīkojam ūdensapgādi līdz patērētājam.

Bruģēšanas darbi

Bruģēšana ir viens no populārākajiem seguma veidiem ceļu, ietvju, piebraucamo ceļu, stāvvietu, atpūtas zonu, pagalmu, dārza celiņu u.c. izbūvē.

Piedāvājam ieklāt betona, klinkera un granīta bruģi, kā arī kalto un nekalto bruģi un laukakmeņus. Bruģa ieklāšanā izmantojam sertificētus materiālus, kas nodrošina kvalitāti un ilgmūžību mūsu darbiem.

Žogu un sētu uzstādīšana

Veicam žogu un sētu projektēšanu, izgatavošanu un uzstādīšanu. Mūsu piedāvājumā ir žogi gan vidējam aizsardzības līmenim, gan augstas aizsardzības līmeņa žogi. Specializējamies arī bīdamo vārtu uzstādīšanā. Sazinieties ar mums un mēs Jums izgatavosim  un uzstādīsim jebkuras sarežģītības  žogus.

Žogam šodien piemīt ne tikai aizsargfunkcijas, bet tas ir arī sava veida dizaina elements pagalmam. Tieši tādēļ izvēloties materiālu žogam, ir nopietni jāpārdomā, kādu Jūs vēlētos redzēt savu pagalmu nākotnē.